c3a046a6-a4df-49bc-b227-1d5c3f3de053_20160602_123210شهردار بندر ماهشهر از بهره‌برداری از پل جدید آیت‌الله طالقانی در این شهرستان خبر داد.

غلامحسین کمایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایانیوز در ماهشهر اظهار کرد: یکی از خواسته‌های شهروندان تعریض پل آیت‌الله طالقانی و امکان‌سازی برای عبور قایق از زیر این پل بود.

وی ادامه داد: علاوه بر این قدمت ساخت پل قبلی به حدود ۱۰۰ سال می‌رسید و بسیار فرسوده شده بود و هر لحظه امکان ریزش و تخریب آن وجود داشت.

شهردار بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: بر همین اساس پروژه احداث پل جدید آیت‌الله طالقانی در دستور کار این شهرداری قرار گرفت و پل قدیمی تخریب و عملیات اجرایی ساخت پل جدید آغاز شد.

کمایی افزود: در کم‌ترین زمان ممکن و در برنامه‌ زمان‌بندی شده منسجم و با وجود معارضین فراوان توانستیم به موقع و در مدت ۱۵۳ روز علمیات احداث این پل را به پایان برسانیم.

این مسئول در پایان اضافه کرد: این پل که از روی خور ماهشهر عبور کرده با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و در مدت حدود پنج ماه احداث شده است.

به گزارش پایانیوز، این پل با حضور پیمان کاظمی‌نژاد مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان و جمعی از مسئولان محلی به بهره‌برداری رسید.

 

اشتراک این خبر در :